Jako polak dziękuję Wam za te listy. Wzruszyłem się czytając je, a niełatwo mnie wzruszyć. Życzę Wam wszystkim dużo zdrowia.(Как поляк, я благодарю Вас за письма. Я желаю вам всем хорошего здоровья).