Bardzo mi przykro, że to się wydarzyło. Jestem sercem i duszą z polskim narodem. Czuję, że Polacy potrzebują naszego wsparcia. Rzecz nawet nie w tym, że zginęli dostojnicy państwowi, przede wszystkim to są ludzie – jak my wszyscy. Żal przenika moje serce.