Przyjmijcie najszczersze kondolencje z powodu tragicznej śmierci prezydenta Polski i całego jego otoczenia. To jest bardzo duża i niezastąpiona strata dla kraju, krewnych, przyjaciół i narodu.Trzymajcie się, Sybiracy są z wami.